Informasjonskapsler

Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for å få nettstedet vårt til å fungere ordentlig, tilpasse innhold og annonser, tilby funksjoner knyttet til sosiale medier og analysere trafikken vår. Vi deler også informasjon om din bruk av nettstedet vårt med våre partnere innenfor sosiale medier, reklame og analyse.

Vårt søteste salg noensinne! Kjøp Halloween-godteri og smågodt med 15% rabatt!

Vannmelon-ball til bassenget

Art.no 18704

Spill fotball, basket eller vannpolo. Med en vannmelon. Under vann ...? Det høres ut som en supermerkelig drøm, men nå kan drømmen bli virkelighet! Vannmelonballen fylles med vann og nærmest svever under vann, så du kan dra til med alle sommerens vannaktiviteter – under overflaten!

159,-

På lager

  • Du kan gi bort denne gaven ferdig innpakket.
  • Er dette en gave? Send den direkte hjem til mottakeren!

Produktbeskrivelse

Hvis vi sier at du kan leke og spillet i bassenget med en vannmelon, er det mulig du mener vi er blitt spik spenna gærne! Men denne ballen, formet som en vannmelon, fungerer nøyaktig som en ekte melon faktisk oppfører seg i (og under) vannet. Den verken synker til bunnen eller flyter opp til overflaten. Den bare svever behagelig under vann, så du kan sprette, passe, sparke og kaste den for å variere bassenglekene i det uendelige!

Siden en vannmelon består av 91 prosent vann, er det klart den får spesielle egenskaper når den ender opp i et basseng. Det samme gjelder for ballen vår. Hvis du kaster den uti, vil du se at den først synker til bunnen. Deretter stiger den sakte opp mot overflaten, men uten å flyte helt opp. Det er nesten som om den svever i vannet, så den er helt perfekt til leker og undervannsmoro i timevis. For å få vannmelonens egenskaper, fylles ballen med luft og vann. Så spenn på deg svømmebrillene og gi deg i kast med sommerens morsomste bassenglek!

Ta en titt på flere morsomme vannleker og poolfloats til solrike dager!

Fakta om Vannmelon-ball til bassenget

  • Løft bassengleken til et nytt nivå – under vannet med en morsom og spennende vannmelonball som verken synker eller flyter opp til overflaten!
  • Ballen fylles med både luft og vann så den «svever» i vannet. Du kan sparke, passe og sprette den under overflaten
  • Ballen kan også fylles med kun luft og brukes over overflaten til gode, gamle sommerleker
  • Mål oppblåst: 22,8 cm i diameter
  • Vekt: 165 gram
  • Materiale: PVC-plast (2 mm tykk)
  • Anbefales fra 8 år
  • Munnstykke til både pumpe og hageslange medfølger, så du lett kan fylle ballen med både luft og vann
  • Merk at pumpe ikke medfølger, men kan kjøpes som tilbehør her på nettsiden

Anmeldelser

Viser 0 av 0

Ingen anmeldelser enda

Finn lignende dingser

Skrolle/sveip til siden for å se flere aktuelle kategorier som vi har valgt for deg.

Fri frakt over 699,-
Fri frakt på kjøp over 699,-

1 - 4 dagers klimakompensert levering

Unike og gaver til alle på Coolstuff
Vi er din gavebutikk

Gaveinnpakking, personlig kort og send gaven hjem til mottaker

Enkelt å returnere på Coolstuff
90 dagers åpent kjøp

Hvis du angrer deg.

Stand with Ukraine Hashtag