
Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for å få nettstedet vårt til å fungere ordentlig, tilpasse innhold og annonser, tilby funksjoner knyttet til sosiale medier og analysere trafikken vår. Vi deler også informasjon om din bruk av nettstedet vårt med våre partnere innenfor sosiale medier, reklame og analyse.
Vin som blir luftet, smaker bedre! Men glem karaffelen, og la vinen i stedet få tilført nøyaktig riktig oksygenmengde på vei ned i glasset, ved hjelp av vinlufteren Rabbit Super Aerator!
Få på lager
Bestill før kl. 15 på arbeidsdager så sender vi samme dag!
Med en god vinlufter slipper du å vente i flere timer på at molekylene i vinen skal våkne til liv og gi deg en smakssensasjon! For det er det som mangler når du smaker på vinen og lurer på hvordan noen kan påstå at det skal smake sjokolade, og hvor de omtalte hintene av bjørnebær og bark tok veien. Med vinlufteren Rabbit Super Aerator blir vinen luftet på noen sekunder mens du skjenker den. Molekylene vekkes til live, og vinen får en dypere smak!
Enkel å bruke er den også: Fest den på vinflasken, og hell i glassene, så får vinen tilført oksygen på veien ved hjelp av små luftbobler. Den innebygde helletuten gjør det enkelt å skjenke uten søl, og den praktiske konstruksjonen gjør at du kan skjenke med én hånd – uansett om det er kveldens første flaske eller ei!
Viser 0 av 0
Ingen anmeldelser enda
Skrolle/sveip til siden for å se flere aktuelle kategorier som vi har valgt for deg.
1 - 4 dagers klimakompensert levering
Gaveinnpakking, personlig kort og send gaven hjem til mottaker
Hvis du angrer deg.