
Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for å få nettstedet vårt til å fungere ordentlig, tilpasse innhold og annonser, tilby funksjoner knyttet til sosiale medier og analysere trafikken vår. Vi deler også informasjon om din bruk av nettstedet vårt med våre partnere innenfor sosiale medier, reklame og analyse.
Denne unike bordlampen i salt sprer et varmt, oransjerosa lys – perfekt til stemningsbelysning! Saltlampen er hugget ut av en naturlig saltblokk fra Himalaya. Dermed blir alle lampene unike, og vekten varierer mellom fem og sju kilo.
På lager
Bestill før kl. 15 på arbeidsdager så sender vi samme dag!
For 230 millioner år siden, omtrent samtidig som de aller første dinosaurene spaserte rundt på jorden, begynte det å danne seg salt i Himalaya. Det rosaskimrende saltet er formet av lava, snø og is opp gjennom historien – det rekker å skje en del på noen millioner år! Når solens stråler treffer saltet, skinner det litt ekstra, og med saltlampen vår kan du oppleve det varme, oransjerosa lyset hjemme!
Når du tenner lampen, sprer den et mykt og behagelig lys i rommet – perfekt til stemningsbelysning! Siden lampene er hugget ut av store saltblokker, blir hver lampe unik, og de varierer litt i vekt og størrelse. Den ujevne og skimrende overflaten og den vakre fargen gjør saltlampen til en vakker og naturlig innredningsdetalj.
Tenk om dinosaurene som beundret hvordan solens stråler fikk saltkornene til å skinne, hadde visst at saltet skulle bli til en flott lampe flere millioner år senere!
Sortere etter
Flott lampe med flott lys, men pæra virket maks 5 sek. Heldig vis hadde jeg ny pære, men den gikk også i stykker raskt. Virker som det blir for varmt inne i lampa. Satte i en led-pære, men usikker på om effekten blir den samme, fordi det skulle være varmen fra steinen som renset luften. Men.. lyset er behagelig lunt, og jeg tror krystaller/steiner renser uansett.
Nydelig å se på - flott lys, men… lyspæren som fulgte med røyk etter 3 dager… så det var litt kjedelig.
Store flotte lamper til en rimelig pris. Utrolig god kundeservice hos Coolstuff. Anbefales. Kjøpte tre lamper, blir nok å kjøpe flere. Har to av dem på soverommet og de gir et utrolig behagelig lys. Og med de positive egenskapene til disse lampene så passer de fint på soverom.
Veldig fine lamper, men lyspæra i ene lampa gikk dagen etterpå!
Pent lys, store. Ble overrasket hva store dem er.
Skrolle/sveip til siden for å se flere aktuelle kategorier som vi har valgt for deg.
1 - 4 dagers klimakompensert levering
Gaveinnpakking, personlig kort og send gaven hjem til mottaker
Hvis du angrer deg.