
En kremet ranchdipp til dillpotetgullen? Mild ostedipp til de chilidampende favorittchipsene dine? Eller guacamole til nachosen? Server favorittkombinasjonen din i vår smarte potetgull- og dippskål, som er to skåler i ett!
På lager
Det er enkelte ting som bare hører sammen. Udødelige kombinasjoner som bacon og egg, varm sjokolade en kald vinterdag og selvfølgelig en kremet ranchdipp til den hellige dillpotetgullene! For deg som virkelig liker det sistnevnte, har vi den ultimate skålen. Eller egentlig to skåler i ett! Server potetgull i den store skålen og la dippen trone i skålen på toppen – det blir nesten som et lite alter for favorittkombinasjonen din!
Den kombinerte skålen gjør det superenkelt å nå både potetgull og dipp med det samme, og du trenger ikke strekke deg etter to forskjellige skåler (hvorfor er det alltid EN person som sitter og klamrer seg til dippen – skjerpings!). Skålen passer selvfølgelig utmerket til andre klokkerene kombinasjoner også, som tacokveldens nachos med guacamole eller brød og hummus på koldtbordet. Ja, vi kan faktisk strekke oss til at det er smart å servere en frisk salat med dressing i skålene – selv om vi nok foretrekker potetgull!
Skrolle/sveip til siden for å se flere aktuelle kategorier som vi har valgt for deg.
1 - 4 dagers klimakompensert levering
Innpakning, personlig kort og levering direkte til mottakeren
Alltid med 100 % fornøydhetsgaranti