
Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for å få nettstedet vårt til å fungere ordentlig, tilpasse innhold og annonser, tilby funksjoner knyttet til sosiale medier og analysere trafikken vår. Vi deler også informasjon om din bruk av nettstedet vårt med våre partnere innenfor sosiale medier, reklame og analyse.
La julens godtebord ta over juletreet! Disse nydelige juletrekulene i sjokolade fra Hedh-Escalante Chocolatier er skimrende vakre, og i tillegg utrolig gode å knaske på når årets feiring er over. Selges i 3-pakning.
På lager
Det blir fort litt skuffende å ta ned juletreet når det bare er glitter, lys og glasskuler som henger der. Burde det ikke også være julegodteri der? En støvete sukkertøystang føles plutselig som en kjempegevinst, men for å være helt ærlig: julen fortjener vel en bedre avslutning enn det? Pynt juletreet med julekulene våre av melkesjokolade fra Hedh-Escalante Chocolatier, så løfter du garantert både julepynten og juletreplyndringen med flere hakk! De tre sjokoladekulene skimrer lekkert i rødt, gull og bronse, og det medfølger selvfølgelig silkebånd til oppheng.
Julekulene er hule, og kan enten knaskes opp under juletreplyndringen eller gi smak til en kopp varm sjokolade hvis du lar dem smelte i varm melk. Julen varer helt til påske, og med sjokoladejulekulene blir det en god jul med ekstra god avslutning!
Sjokoladekulene lages av Hedh-Escalante Chocolatier, som helt siden starten i 2005 har produsert sjokolade av høy kvalitet i Malmø i Sverige. Sjokolademestrene Jan Hedh og Maria Escalante bruker nøye utvalgte råvarer i håndverket sitt.
Viser 0 av 0
Ingen anmeldelser enda
Skrolle/sveip til siden for å se flere aktuelle kategorier som vi har valgt for deg.
1 - 4 dagers klimakompensert levering
Gaveinnpakking, personlig kort og send gaven hjem til mottaker
Hvis du angrer deg.